Target Dimitri van den Bergh SP G1 90% - Dartpijlen - 21 Gram
Productomschrijving
Target Dimitri van den Bergh SP G1 90%
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Target Dimitri van den Bergh SP G1 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: Target Swiss Points, Target Pro Grip Shafts en Target Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 190178 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5050807075966 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target Dimitri van den Bergh SP G1 90% - Dartpijlen - 21 Gram kost € 90,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,90. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.