Productomschrijving
Target Pro 100 flights, ontworpen door het merk Target. Deze flights geven uw pijlen een stoere uitstraling.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807009008 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 115620 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.2 cm |
| Product hoogte | 0.1 mm |
| Product lengte | 4.2 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Pro 100 flights Rood kost € 3,79.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.