Productomschrijving
Target Pro Grip Vision Shafts Zwart
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 110171 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 103 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Target Pro Grip Vision - Zwart - Medium - (1 Set) kost € 4,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,65 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.