Productomschrijving
Met de Target Swiss Point Box berg je eenvoudig je Target Swiss Points op. De Box geeft ruimte voor 5 sets Swiss Points. De Box is voorzien van een SP tool waarmee je de punten snel en makkelijk op je darts kunt draaien.
Let op! Accessoires niet inbegrepen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807044122 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 119648 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Verpakking breedte | 9 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Target Swiss Point Box - Dart Case - Darts kost € 24,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,79 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.