Target Takoma Dimitri van den Bergh Wallet - Dart Case - Darts
Merk: Target, bekijk ook andere Target Dartetuis
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Target Takoma Dimitri van den Bergh Wallet
Target Takoma Dimitri van den Bergh Wallet is een dart case waar een complete set dartpijlen in zijn geheel inpassen. Je hoeft dus niet eerst je flights eraf te halen voordat ze in de dart wallet passen. Daarnaast biedt deze dart wallet ruimte voor extra accessoires die je, achter een afgesloten vakjes kunt opbergen.
Deze wallet wordt geleverd exclusief accessoires en darts.
180 mm
Breedte: 90 mm
Hoogte: 45 mm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 156 g |
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5050807076055 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 450039 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 19 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
EAN
| EAN | 5050807076055 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Target Takoma Dimitri van den Bergh Wallet - Dart Case - Darts kost € 22,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 28,56 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.



