Productomschrijving
Toro 90% tungsten 22Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD83922 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Toro 90% tungsten 22Gr kost € 76,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,02.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.