ABC Darts - Elkadart Dartpijlen - Green giant - 20 gram
Productomschrijving
Elkadart professionele dartpijlenset door abcdarts samengesteld. U ontvangt: - Een set dartpijlen incl. set dartshafts en set dartflights. - Extra set abcdarts extra stevige dartflights - Extra set aluminium dartshafts - ABC Darts single bar dartwallet om uw pijlen in op te bergen.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100035 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
| EAN | 8719322211880 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Elkadart Dartpijlen - Green giant - 20 gram kost € 29,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,76 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.