Target Chris Dobey Hollywood Action 90% Soft Tip - Dartpijlen - Darts
Productomschrijving
Target Chris Dobey Hollywood Action 90% Soft Tip:
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver/Zwart
Target Chris Dobey Hollywood Action 90% Soft Tip Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Target Pro Grip shafts en 3 Target Chris Dobey flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 18 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210374 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5050807086979 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target Chris Dobey Hollywood Action 90% Soft Tip - Dartpijlen - Darts kost € 119,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,81. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.