TTarget Phil Taylor Raw Power G11 95% Soft Tip - Dartpijlen
Productomschrijving
Target Phil Taylor Raw Power G11 95% Soft Tip:
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 95% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
18 gram
40.00 mm
7.00 mm
20 gram
40.00 mm
7.00 mm
Target Phil Taylor Raw Power G11 95% Soft Tip Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Target Phil Taylor Power G11 Flights en 3 Target Power Titanium G11 Short Shafts
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5050807094479 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De TTarget Phil Taylor Raw Power G11 95% Soft Tip - Dartpijlen kost € 124,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,92. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.