Productomschrijving
Het ongelooflijke dual fusion concept dat de flight meeneemt naar een nieuw niveau. Het 100 micron gemetalliseerd materiaal zorgt voor een ongeëvenaarde kracht. Met uniforme 90 graden hoeken.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart,grijs,wit,rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626012121 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 194542 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 4.1 cm |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 109 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De TUFFTEX FLIGHT 2202 RED kost € 9,24.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,85 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.