Unicorn GRIPPER 3 shaft kort - Zwart
Merk: Unicorn, bekijk ook andere Unicorn Dartpijlen
€ 9,99
- Uiterlijk 4 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Unicorn Gripper 3 Black - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Zwart
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Unicorn
Shaft Afmetingen:
Let op!: Opgegeven lengte van de Unicorn Gripper 3 Black is gemeten exclusief schroefdraad.
Unicorn Gripper 3 Black shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Shaft Kleur: Zwart
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Unicorn
Shaft Afmetingen:
Let op!: Opgegeven lengte van de Unicorn Gripper 3 Black is gemeten exclusief schroefdraad.
Unicorn Gripper 3 Black shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 3.40 cm |
| Product hoogte | 3.40 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 7 g |
Model
| Kleur | zwart |
Materiaal
| Materiaal | Hout |
Overige kenmerken
| MPN (Manufacturer Part Number) | 054722787022 |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 0054722787022 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Unicorn GRIPPER 3 shaft kort - Zwart kost € 9,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,34 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



