€ 11,95
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Pro-Force Shaft Collection - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Multi
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 5 sets (15 shafts)
Merk: Winmau
Shaft
Let op!: Opgegeven lengte van de Winmau Prism Force Shaft Collection is gemeten exclusief schroefdraad.
Winmau Prism Force Shaft Collection shafts worden verkocht per 5 sets(1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | multi |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8141 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 15 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Schachthoogte | 0.46 cm |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Winmau - Dart Shafts -Pro Force Collection kost € 11,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.