€ 44,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Het Winmau Diamond plus dartbord is een dartbord met zeer dunne, driehoekige bedrading en een roos zonder nietjes. Het dartbord heeft alle goedgekeurde specificaties voor grote toernooien, maar is ook zeer geschikt voor recreatief gebruik. Gemaakt van sisa, inclusief ophangsysteem en ophanginstructies.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3011 |
| EAN | 5023231301109 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 4.50 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 454 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 458 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De WINMAU - Diamond Plus dartbord kost € 44,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 74,59 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.