WINMAU - Triton Soft Tip Points
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlbeschermers
€ 12,95
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Triton Soft Tip Points 50 stuks
Lengte
26 mmDiameter
5.6 mmGewicht
0.28 gram
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 5023231011589 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8605 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 6 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5023231011589 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De WINMAU - Triton Soft Tip Points kost € 12,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,52 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.



