Harrows Supergrip Medium Dark Pink Set à 3 stuks
Merk: Harrows, bekijk ook andere Harrows Shafts
€ 3,99
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Kunststof shaft met voorgemonteerde ringetjes zodat de flight stevig vast zit
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 4.70 cm |
| Product lengte | 4.70 cm |
EAN
| EAN | 9145436964173 |
Prijsvergelijking shafts
De Harrows Supergrip Medium Dark Pink Set à 3 stuks kost € 3,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,63 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



