Productomschrijving
Deze darthoek dartshafts zijn speciaal ontworpen voor regelmatig en professioneel gebruik.
De lengte van de dart shafts is 28 milimeter.
In deze set zitten 30 stuks dartshafts en 30 stuks veerringetjes en 1 setje darthoek flights
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | naturel |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 63 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | AIB |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Schachthoogte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Darthoek naturel dart shafts| 10 sets (30 stuks) |Medium | + 10 sets (30 stuks) veerringen + 1 set darthoek flights kost € 8,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.