Productomschrijving
Kunststof shaft met voorgemonteerde ringetjes zodat de flight stevig vast zit
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 3.30 cm |
| Product lengte | 3.30 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Harrows Supergrip Short Dark Pink kost € 3,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.