Longfield Games Beschermring Surround Rood 66,5 Cm
Productomschrijving
De Longfield Dartbord Surround is de perfecte oplossing om je muren te beschermen tegen gemiste darts en afgeleide worpen. Deze zwarte PU foam ring is geschikt voor vrijwel elk standaard dartbord en biedt een stijlvolle en veilige rand rondom je dartbord.
De buitendiameter van 66,5 cm en binnendiameter van 43 cm maken de surround ideaal voor gebruik met de meeste professionele en recreatieve dartborden. Dankzij het zachte, duurzame PU foam materiaal worden muren en meubels beschermd tegen schade, terwijl het dartbord een nette, professionele uitstraling behoudt.
De surround wordt geleverd exclusief dartbord!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 3000 g |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Foam |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8716096013450 |
| Merk | Longfield Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 065046 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.3 cm |
| Product hoogte | 69 cm |
| Product lengte | 69 cm |
| Verpakking breedte | 700 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
EAN
| EAN | 8716096013450 |
Prijsvergelijking surroundringen
De Longfield Games Beschermring Surround Rood 66,5 Cm kost € 41,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen. Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99. Bekijk alle surroundringen.