Red Dragon Branded Surround Blue
Productomschrijving
Red Dragon Branded Surround kleur blauw
Schitterende Surround van het merk Red Dragon. Deze past om elk dartbord met officieele afmetingen,
en beschermt de muur tegen dartpijlen die het dartbord missen.
ook is een surround om het dartbord een strakker gezicht.
Surrounds zijn er in verschillende motieven.
(exclusief dartbord)
Schitterende Surround van het merk Red Dragon. Deze past om elk dartbord met officieele afmetingen,
en beschermt de muur tegen dartpijlen die het dartbord missen.
ook is een surround om het dartbord een strakker gezicht.
Surrounds zijn er in verschillende motieven.
(exclusief dartbord)
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2500 g |
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | 100% polyester |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 5021921077617 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | rdblue |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 67.5 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
EAN
| EAN | 5021921077617 |
Prijsvergelijking surroundringen
De Red Dragon Branded Surround Blue kost € 47,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen. Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99. Bekijk alle surroundringen.