RED DRAGON - Javelin: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22 gram
Beoordeling:
(3,6/5)
Merk: Red Dragon, bekijk ook andere Red Dragon Dartpijlen
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Dragon Javelin 85%
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: 85% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
54.6 mm
6.00 mm22 gram
54.6 mm
6.35 mm24 gram
54.6 mm
6.45 mm26 Gram
54.6 mm
6.60 mmRed Dragon Javelin 85% Dartpijlen worden standaard geleverd met: Red Dragon shafts en Red Dragon flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD1238 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.64 cm |
| Product hoogte | 0.64 cm |
| Product lengte | 5.46 cm |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
EAN
| EAN | 5021921047597 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Javelin: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22 gram kost € 34,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 63,08 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



