RED DRAGON - Peter Wright Snakebite Monza Groen Dartkoffer
Productomschrijving
Deze stevige Red Dragon Monza Snakebite Green Dart Case is geschikt voor 1 set volledig gemonteerde darts plus accessoires.
Afmeting Wallet:
L 19,5 cm x B 9,0 cm x H 5 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 180 g |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5021921087203 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | X0569 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9.5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 211 mm |
EAN
| EAN | 5021921087203 |
Prijsvergelijking dartetuis
De RED DRAGON - Peter Wright Snakebite Monza Groen Dartkoffer kost € 25,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,41 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.