€ 11,99
- Uiterlijk 19 maart in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bull's Robson Plus Flight Std. Nederland - Dart Flights:
Flight Merk: Bull's
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: Kunststof
Flight Kleur: Rood, Wit, Blauw
Inhoud: 1 set (3 flights)
Bull's Robson Plus Flight Std. Nederland flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | RoodBlauwWit |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075967607 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RO-51736 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Robson Holland Standaard - RoodWitBlauw kost € 11,99.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,03.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.