€ 3,99
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Target Pro Grip Vision Shafts Rood
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 110173 |
Character
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Target Pro Grip Vision - Rood - Medium kost € 3,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,60 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.