Productomschrijving
30 stuks stevige dartflights. Perfect als cadeau of voor als je zelf dart. Deze dartflights hebben allemaal een standaard waar vrijwel iedere darter mee gooit. In dit pakket zitten 10 verschillende sets dartflights. Dus 30 stuks in totaal. En alle sets dartflights hebben een andere opdruk! Een leuk gevarieerd pakket! Ook voor bijvoorbeeld in cafe's
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | multicolor |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104748757 |
| Merk | Dragon Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DragonMix |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 30 mm |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De 30 stuks mixed stevige - dart flights - darts flights kost € 11,95.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,21.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.