Jack Daniels 90% - Dartpijlen - Darts
Productomschrijving
Dart Merk: Jack Daniels
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart
Jack Daniels 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Mission Shafts en 3 Mission Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | D1048 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5057270192015 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Jack Daniels 90% - Dartpijlen - Darts kost € 54,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,00 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.