RED DRAGON - Peter Wright Double World Champion Super Tour Dartkoffer
Merk: Red Dragon, bekijk ook andere Red Dragon Dartetuis
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Dragon Peter Wright Double World Champion Super Tour Case
Deze Red Dragon Peter Wright Double World Champion Super Tour Case heeft ruimte voor 1 complete set darts, meerdere sets shafts en meerdere sets flights.
Afmeting Wallet:
L 17,5 cm x B 10 cm x H 5 cm
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 168 g |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 5021921092764 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | X0675 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
EAN
| EAN | 5021921092764 |
Prijsvergelijking dartetuis
De RED DRAGON - Peter Wright Double World Champion Super Tour Dartkoffer kost € 35,95. Het gemiddelde voor dartetuis ligt op € 28,43. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 7,95. Bekijk alle dartetuis.



